icon
392 / 416
avatar

Ty mam moc rada. A manzel teda nepozna, ze nejsou z brambor🙂

4. lis 2016
avatar

A fotka je božíííí!!!!

24. lis 2016
avatar
sookie
autor

@andelkaprdelka ach, děkuji! občas se něco povede, no... potřebovala bych někoho, kdo by fotil, co navařím:D

24. lis 2016
avatar

@sookie co kecáááš...fotky máš hezký a hned bych si vše dala..mňam...

24. lis 2016
avatar
sookie
autor

@andelkaprdelka tak když myslíš...🙂 děkuju za pochvalu!🙂

24. lis 2016
avatar

@sookie nemyslím, víím....a musím toho hooodně moc vyzkoušet...mňam 😉 😀 😀

24. lis 2016