Ty mam moc rada. A manzel teda nepozna, ze nejsou z brambor🙂
4. lis 2016
A fotka je božíííí!!!!
24. lis 2016
sookie
autor@andelkaprdelka ach, děkuji! občas se něco povede, no... potřebovala bych někoho, kdo by fotil, co navařím:D
24. lis 2016
@sookie co kecáááš...fotky máš hezký a hned bych si vše dala..mňam...
24. lis 2016
sookie
autor@andelkaprdelka tak když myslíš...🙂 děkuju za pochvalu!🙂
24. lis 2016
@sookie nemyslím, víím....a musím toho hooodně moc vyzkoušet...mňam 😉 😀 😀
24. lis 2016

http://mlsnamama.blogspot.cz/2016/11/jahelne-si...