icon

Je tu prosim nekdo, kdo pobezi DM rodinny beh v Olomouci, Usti nad Labem nebo Liberci?

avatar

Ja ano, v Olomouci

1. čer 2019
avatar

My byli 2x v Olomouci, letos nám to bohužel nevýjde.

2. čer 2019
avatar

@luidisek muzu napsat, prosim?

2. čer 2019
avatar
2. čer 2019