Maminky, jaké botasky/tenisky kupujete holčičkám ( 6 let) na širší nárt? Už mám koupené a bohužel ji tlačí, tak znovu a lépe 🙂 Děkuji ❤
Maminky, jaké botasky/tenisky kupujete holčičkám ( 6 let) na širší nárt? Už mám koupené a bohužel ji tlačí, tak znovu a lépe 🙂 Děkuji ❤
Dcera má vysoký nart a širokou nohu. Většinou ji sedi Lotta ze Sportisima. Teď má Adidasky - potřebovala salovky, byli docela drahé ale jsou její oblíbené.