icon

Maminky, jaké botasky/tenisky kupujete holčičkám ( 6 let) na širší nárt? Už mám koupené a bohužel ji tlačí, tak znovu a lépe 🙂 Děkuji ❤

avatar

Dcera má vysoký nart a širokou nohu. Většinou ji sedi Lotta ze Sportisima. Teď má Adidasky - potřebovala salovky, byli docela drahé ale jsou její oblíbené.

13. bře 2021
avatar

taky lotto, ale zase jen některé, jinak pevnější boty nosí d.d. step

13. bře 2021
avatar

@juliet84 syn má taky vysoký nárt a Lotta mu sedí dobře.

13. bře 2021
avatar
sosama
autor

Děkuji, kouknu na ně, tuhle značku vůbec neznám...

13. bře 2021