Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
spygy
28. pro 2019
Doporučte nějakou dobrou, osvědčenou pomazánku na chlebíčky a jednohubky
Zobraz celou zprávu
spygy
22. pro 2019
Vánoce 2019 3 fotky
spygy
19. pro 2018
Vánoce 2018 5 fotek
spygy
5. pro 2018
Poraďte co babičce k Vánocům? Většinu času prosedí u stolu v kuchyni, napadl mě nějaký relaxační polštář apod., případně jaký vybrat?
Zobraz celou zprávu
spygy
2. pro 2018
Krásnou 1. adventní neděli :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
spygy
29. lis 2018
Vánoční kamion v Mladé Boleslavi :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
spygy
22. lis 2018
Dotaz: Jak čistíte dětem boty? Vždy jsem je drhla kartáčem, namočila, vyčistila, ale chtěla bych zkusit vyprat v pračce na program na boty. Chci se optat, bojím se toho, aby se třeba boty nerozlepily nebo podobně nějak nepoškodily? Máte nějakou zkušenost?
Zobraz celou zprávu
spygy
20. lis 2018
Jako každý rok to máme nastavené tak, že celé dopoledne koukáme na pohádky a držíme půst, zdobíme stromeček i s dcerkou. odpoledne začneme smažit kapra a klobásy, okolo páté začínáme večeřet, všichni u stolu, šupinka pod talíř, pouštíme koledy, nikdo nesmí vstát od stolu. Po večeři se s dcerkou oblékneme a jdeme ven, vyhlížet Ježíška :slight_smile: poté se vrátíme a doma již rozsvícený stromeček a pod ním dárečky :slight_smile: po rozbalení dárečků jedeme ke tchýni, která bydlí dvě vesnice vedle, kde máme druhé Vánoce, tedy rozbalování dárečků, pijeme domácí vaječňák, prskavky, pouštíme lodičky, lijeme olovo, koukáme na pohádky :slight_smile:

Z výher by mě (respektive dcerku) potěšilo všechno, ale dcerka by možná nejvíce ocenila tu přebalovací tašku, kdyby neměla panenku, tak by to určitě byla panenka :slight_smile:

A tady jedna fotečka z loňských Vánoc u stromečku :slight_smile:

#vanocni_soutez_zapfcreation
Zobraz celou zprávu
spygy
22. říj 2018
Vyrábí tu někdo z keramiky?
Zobraz celou zprávu
spygy
20. říj 2018
Vánoce 2018 - dárky 27 fotek