icon
40 / 53
Dáte mi hlas? :-D
avatar

jo ,tak ta je super,čím asi bude chlapec.

22. zář 2010
avatar

Tak tahle fotka teda vede 🙂))) Super!!!!!

22. zář 2010
avatar

no to je dokonalá fotka 😀

22. zář 2010
avatar

ta fotka nemá chybu:o)))))

8. říj 2010