stastnulka
autor@zebruska Děkuji. Outfit na svatbu číslo jedna 😀 Letos se nějak pomnožily svatby..
9. dub 2019
Ta sukne je uzasna.Jak se sila?je to narocne?
9. dub 2019
stastnulka
autor@zalando Nejhorší je vypočítat sklady a pak je zafixovat tak, aby nikam neodjely 😅
9. dub 2019
Takze jooooo.Me se libi a moc.Ale tohle asi nedam na siti.Ale slusi uzasne a sijes krasny kousky🙂
9. dub 2019
stastnulka
autor@zalando Děkuju moc.. ono je to náročný hlavně na trpělivost.. a pak, pokud fakt začínáš, tak udělat tam skrytý zip do pevného pasu, ale s tím se dá porvat, ty sklady jsou horší.. hlavně to třeba vypočítat, to je taky chuťovka! 😂
9. dub 2019
Mas recht holka,ja nemam rada siti jakkykoliv pasu.Ale je fakt nadherna.treba mi rupne v bedne a spichnu taky neco na svatbu.Prece jen nejsem velikost 36😅😅😅😅😅😅
9. dub 2019
stastnulka
autor@zalando Já taky ne! To je 38 abys věděla! 😂😂😂
10. dub 2019

Wau... To je krása...