icon
214 / 345
avatar

další nádhera jako vždy🙂 můžu se prosím zeptat - zkoušela jsi šít takovéhle šaty i z nepružného materiálu? Silky nebo tak něco? Dělala jsem podobné z úpletu a jako nejsou špatné, ale láká mě něco "slavnostnějšího"🙂

24. srp 2021
avatar

@majvik Děkuji, tohle je pavučinka 😉 A ty žluté na další fotce tkaná viskóza, skoro všechny šaty toto léto jsou z tkanin, úpletové jsem šila naposledy někdy na jaře 🙂

25. srp 2021
avatar

@stastnulka promiň, já ti úplně zapomněla odepsat🙂 mockrát děkuji, zkusím to a snad v nich budu umět taky zářit tak krásně jako ty😉

30. srp 2021
avatar

@majvik Budeš! Jak je oblékneš, začneš zářít! ❤

30. srp 2021