Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
majvik
22. srp 2018
Zkoušel jste prosím někdo sušit rajčata bez sušičky? přemýšlím nad tím jestli by v téhle výhni nestačilo jenom je rozložit na plech na sluníčko a nechat uschnout, ale mám strach aby to pak nebylo akorát tak na vyhození...
Zobraz celou zprávu
majvik
15. srp 2018
@78marcela navážu na tvoji nedávnou škvarkovou zprávu - šli jsme dnes navštívit prababičku a tetu. Teta se právě vrátila z nákupu a vybalovala z tašky pytlíček se škvarkama. Naše mladá se k ní hned hrnula "to jsi nám koupila?" "né, to jsem koupila sobě a babičce" nastavila ruku "ale já mám dneska svátek a chci škvarečky!!!" zkrátka škvarky jsou nejlepší sladkost...:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
6. říj 2016
Prosím prosím, zas mám dotaz:slight_smile: Švagr přišel s tím že v nějaké restauraci si dal kuřecí řízek a dostal ho naservírovaný s čímsi ananasovým. Prý to bylo strašně dobré a chce po mě to vyrobit. Ale jediné co v tom byl schopen identifikovat byly kousky ananasu, cibule a prý to bylo polité olivovým olejem. Nevíte někdo co by to mohlo být a jak na to?:slight_smile: Děkuju
Zobraz celou zprávu
majvik
4. říj 2016
Ta #materskademence se u mě poslední dobou nějak rozmáhá:grinning: Celou dobu péče o děti používám látkové plínky. Včera když tu byla na hlídání babička, dala malé papírovku. Já ji večer sundala, hodila s látkovkama do pračky a vyprala... Přišla jsem na to až teď při věšení:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
25. zář 2016
#materskademence
to si takhle spokojeně žehlím, když přijde dcera, že si ušpinila tričko. Svléknu jí to opatlané, vytáhnu z kůpičky k žehlení čisté a to jí obléknu. Potom zcela automaticky vezmu to špinavé, vyžehlím ho, složím a uklidím do skříně:slight_smile: Na co se zdržovat praním, že?:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
24. zář 2016
Nevíte náhodou někdo jestli může 2,5leté dítě takový ten klasický Celaskon? je to momentálně jediný vitamín co se v naší domácnosti nachází, tak že bych dceři alespoň trošku pomohla v boji s rýmou...
Zobraz celou zprávu
majvik
22. srp 2016
Prosím prosím, máte někdo sedačku Romer King II ATS? stalo se Vám někdy že nešla dotáhnout? Máme ji už asi půl roku a zatím s ní nebyl problém, vždy jsem zatáhla za pás, rozsvítila se zelená a byl to. Teď ale najednou ať tahám jak tahám, tak pořád svítí červená a sedačka pípá že je špatně dotažená (i když pásy se mi zdají napnuté dost) nemáte s tím někdo zkušenost? čím to může být a jak to odstranit?
Zobraz celou zprávu
majvik
3. srp 2016
Grupáč po vegetariánsku...
Zobraz celou zprávu
majvik
31. črc 2016
Chtěla jsem něco dobrého upíct, ale bohužel jsem zjistila, že v naší dokonale zásobené domácnosti chybí takové maličkost jako cukr a máslo... Po důkladném prohrabání se ukázalo že nemáme ani žádné sušené ovoce abych nahradila cukr, ani šlehačku na nahrazení másla... Myslíte že mám šanci vytvořit něco poživatelného jenom z vajíček, mouky a čokolády?:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
13. črc 2016
Prosím jen tak pro informaci - nevíte jestli se může dát Kinedryl při zvracení třeba z úpalu, nebo nějakého špatného jídla, nebo funguje jenom na zvracení v autě? Díky
Zobraz celou zprávu
majvik
8. črc 2016
Holky, pijete někdo zelenou kávu? chutná Vám to?
Zobraz celou zprávu
majvik
28. kvě 2016
Jako né že bych sháněla šestý kočárek, ale jen tak čistě teoreticky - jaké existují kočárky - lehké, lehce ovladatelné jednou rukou (tzn. klidně i golfky, ale se spojenou rukojetí) a ideálně tříkolka s jednoduchým kolem. Velkým plus bude pokud by na něj šla případně nasadit i hluboká korba a autosedačka. A aby se dal sehnat do 4000 na bazaru:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
25. kvě 2016
Prosím prosím, poraďte. Já nemám vůbec fantazii... Chci dceři upéct nějaký vhodný dort k prvním narozeninám. Původní záměr byl piškot se zakysanou smetanou a ovocem. Ale pravděpodobně má alergii na laktózu, takže zakysaná smetana nedopadne. Jaký jiný "krém" by k tomu šel udělat? Díky:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
majvik
22. dub 2016
Při pátečním večeru otevřu oblíbené téma o hov.ě:slight_smile: Prosím Vás, jakou konzistenci mají mít hovínka dětí téměř zcela krmených normálním jídlem (zelenina, maso, kaše...), když kojím už jen tak 3x-4x v noci? Po několika měsících střevních problémů už jsem tak zblblá, že už fakt nevím jestli má malá pořád průjem, nebo je to už normální... Díky:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
majvik
19. dub 2016
Maminky, nevíte jestli se dají někde sehnat náhradní bezpečnostní pásy ke kočárku? Vytáhla jsem starší kočárek (Roan Marita) a chtěla bych zprovoznit sporťák. Je koupený na bazaru a nevím proč ale původní majitelka pásy ustřihla. Já bych je tam docela potřebovala...
Zobraz celou zprávu
majvik
11. dub 2016
Prosím prosím, mám dotaz. Když malé doktorka doporučila bezmléčnou dietu, tak nemůže ani mléčnou kaši že? Co jí mám dát k večeři??? (10 měsíců)
Zobraz celou zprávu
majvik
16. bře 2016
@pupickova kdopak se nám tudy asi procházel?:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
3. bře 2016
Maminky prosím, máte někdo autosedačku Romer King ATS? Jak jste s ní spokojeni?
Zobraz celou zprávu
majvik
20. pro 2015
20.12.2015 v 7:43 mi přišel e-mail od České pošty že 19.12.2015 mi bude doručen balíček. Hurááá, Česká pošta vynalezla stroj času!!!:grinning:
Zobraz celou zprávu
majvik
17. říj 2015
To dítě si něco šlehlo!!! v noci na dnešek spala celkem asi 7hodin, přes den když to posčítám sotva 2 hodiny a teď ještě pořád nemá potřebu spát. Leží v postýlce, třepe ručičkama, nožičkama a řehtá se na mě!!! (4 měsíce)
Zobraz celou zprávu
majvik
3. říj 2015
@ddanda @pupickova @marticep @marie_anna - Dnešek sice není srdíčkový den, přesto Vám jedno čerstvě vykuchané, z domácího chovu posílám. Aby jste nemuseli složitě zkoumat původ - je krůtí:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
majvik
23. zář 2015
Krásný první podzimní den přejeme:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
majvik
25. srp 2015
Tak jsem si právě ve sprše přečetla že můj šampón je "proti vodnímu kameni". Si tak říkám jestli jsem s ním místo vlasů neměla raději umýt rychlovarnou konvici...
Zobraz celou zprávu