icon

20.12.2015 v 7:43 mi přišel e-mail od České pošty že 19.12.2015 mi bude doručen balíček. Hurááá, Česká pošta vynalezla stroj času!!!😀

avatar

Nejsi jediná me taky přišel a hned 2x

20. pro 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

posta nas ted jeste vic zkousi, jak jsme znali v datech😉

20. pro 2015
avatar

Já taky čekala balíček a žádna sms nepřišla , tak jsem nehlídala postacky a najednou zvonek , že vezou balíček. Když sem si ho převzala, tak asi minutu po tom co jsem přišla domu mi přišla smska, že mi dnes bude doručen balíček :D

20. pro 2015
avatar

tuhle hru se mnou hrajou už tři dny 😀 Vždycky mi napíšou, že mi včera bude doručován balíček a hned v dalším e-mailu mi napíšou, že z technických důvodů nemohli doručit a že doručí v termínu, o kterém mě již informovali. Pomalu začínám ztrácen přehled, co je vlastně za den 😀

20. pro 2015
avatar
majvik
autor

@fortuna_
@nadja73
@pupickova nj, to je logické - když už ten stroj času sestavili, tak ho musí využít na víc balíčků než jenom ten můj😀
@petulka_zdenda tady se mi jednou stalo že jsem zrovna četla smsku a rovnou pošťačka zvonila u dveří😀

20. pro 2015
avatar

@pupickova to mas za to ze se těch Vánoc nemůžeš dočkat 😀

20. pro 2015
avatar
majvik
autor

@fortuna_ ono jí rozčiluje že nemůže odpočítávat dny do doručení balíčku, když neví kdy to bude...😀

20. pro 2015
avatar

buď ráda, že ti aspoň napíšou :D já čekám na balíček už pěkně dlouho a zatím nic :( přitom informace od eshopu je, že uz to předali poště

20. pro 2015
avatar
majvik
autor

@cathymo jo tak to mě z tohohle e-shopu taky psali už ve středu že zboží bylo předáno přepravci a z pošty napsali až v pátek že si ho převzali. No a dneska napsali že ho doručí včera😀 tak uvidíme, snad zítra. Už ten balíček docela potřebuju😀

20. pro 2015
avatar

tak co? přišel? ja se dozvěděla, že do 28. bude uložen někde v Depu ve Zlíně, takže jsem nadmíru šťastná :/

21. pro 2015
avatar
majvik
autor

@cathymo ve zlíně? proč tam? nepřišel☹ a to ho na dnešek potřebuju, zítra už mi bude k ničemu...

21. pro 2015
avatar

ha, tak se stal vánoční zázrak a před 20 minutama přišla smska, že mam balík na poště, což nechápu když měl být do 28. někde pryč, co ale co, jsem ráda. Teď tě akorát naštvu viď, když tobě to nepřišlo :( doufej, že to dorazí ještě zítra

21. pro 2015