20.12.2015 v 7:43 mi přišel e-mail od České pošty že 19.12.2015 mi bude doručen balíček. Hurááá, Česká pošta vynalezla stroj času!!!😀
posta nas ted jeste vic zkousi, jak jsme znali v datech😉
Já taky čekala balíček a žádna sms nepřišla , tak jsem nehlídala postacky a najednou zvonek , že vezou balíček. Když sem si ho převzala, tak asi minutu po tom co jsem přišla domu mi přišla smska, že mi dnes bude doručen balíček :D
tuhle hru se mnou hrajou už tři dny 😀 Vždycky mi napíšou, že mi včera bude doručován balíček a hned v dalším e-mailu mi napíšou, že z technických důvodů nemohli doručit a že doručí v termínu, o kterém mě již informovali. Pomalu začínám ztrácen přehled, co je vlastně za den 😀
@fortuna_
@nadja73
@pupickova nj, to je logické - když už ten stroj času sestavili, tak ho musí využít na víc balíčků než jenom ten můj😀
@petulka_zdenda tady se mi jednou stalo že jsem zrovna četla smsku a rovnou pošťačka zvonila u dveří😀
buď ráda, že ti aspoň napíšou :D já čekám na balíček už pěkně dlouho a zatím nic :( přitom informace od eshopu je, že uz to předali poště
tak co? přišel? ja se dozvěděla, že do 28. bude uložen někde v Depu ve Zlíně, takže jsem nadmíru šťastná :/
ha, tak se stal vánoční zázrak a před 20 minutama přišla smska, že mam balík na poště, což nechápu když měl být do 28. někde pryč, co ale co, jsem ráda. Teď tě akorát naštvu viď, když tobě to nepřišlo :( doufej, že to dorazí ještě zítra
Nejsi jediná me taky přišel a hned 2x