icon

holky, pijete někdo zelenou kávu? chutná Vám to?

avatar

Ja ji pila i Ajurvedskou,ale vzdy s mlekem 🙂

8. črc 2016
avatar

Ja se snazila si na ni zvyknout, bo mi bylo receno, ze je to hrozne zdrave, ale strasne mi to nechutnalo😁 ale mozna jen nevim, jak ji upravit, aby byla dobra.

8. črc 2016
avatar
majvik
autor

@iveee tak s mlíkem bych to do sebe nedostala už vůbec, to to radši budu pít holý☹
@dora13 no jako měla jsem teď první hrníček a jsem z toho docela zaskočená. Vypadá to a vlastně, voní i chutná jako voda z brambor vařených ve šlupce...☹ ale když je tak zdravá... asi to přežiju😀

8. črc 2016
avatar

@majvik to jsi presne vystihla, jak to chutnalo i mne😃

8. črc 2016
avatar

@majvik Holky a jakou znacku? Ja teda nepiju ani klasicky kafe,max latte a mleko miluju. Ale neprislo mi to spatny😀 Pila jsem to jen tak. Tak jestli nejsou nejaky extra hnusny druhy treba 😀

8. črc 2016
avatar
majvik
autor

@iveee ManuCafe. Já si klasický kafe sem tam dám, ale jedině holé, mě s mlékem nechutná vůbec žádné.

8. črc 2016