holky, pijete někdo zelenou kávu? chutná Vám to?
Ja se snazila si na ni zvyknout, bo mi bylo receno, ze je to hrozne zdrave, ale strasne mi to nechutnalo😁 ale mozna jen nevim, jak ji upravit, aby byla dobra.
8. črc 2016
holky, pijete někdo zelenou kávu? chutná Vám to?
Ja se snazila si na ni zvyknout, bo mi bylo receno, ze je to hrozne zdrave, ale strasne mi to nechutnalo😁 ale mozna jen nevim, jak ji upravit, aby byla dobra.
Ja ji pila i Ajurvedskou,ale vzdy s mlekem 🙂