icon

prosím jen tak pro informaci - nevíte jestli se může dát Kinedryl při zvracení třeba z úpalu, nebo nějakého špatného jídla, nebo funguje jenom na zvracení v autě? Díky

avatar

Ja ho davam treba i pri strevni chripce nebo viroze na zklidneni zaludku

13. črc 2016
avatar

ano i naše dětská dr. nám to takhle řekla

13. črc 2016
avatar

Ovlivnuje statokineticke centrum v nervove soustave, na zaludek nepusobi. Zklidnuje pouze celkove - tim, ze tlumi.

13. črc 2016
avatar

Pouzij napr.Tasectan. 🙂

13. črc 2016
avatar

Já bych nedávala.
@mp9492 souhlasím stímto názorem.

13. črc 2016
avatar

Za me ne, se zazivanim nema nic spolecneho a spis drazdi zaludek.

13. črc 2016
avatar
majvik
autor

@verciiik
@louherz
@mp9492
@lucykal aha, tak to jsou názory tak půl napůl😀 děkuju. Zatím jsme to naštěstí nepotřebovali - včerejší zvracení naštěstí skončilo stejně rychle jako začalo, takže dobrý, ale jen tak mě to napadlo, jestli to pomůže i takhle, nebo to pomáhá jenom při tom "houpání" v autě...

13. črc 2016
avatar

Ja davam na zaludok ranisan. Je volne predajny a zabera od zvracania 👍

13. črc 2016
avatar

@jpastuch Ranisan snižuje překyselení žaludku, používá se na "pálení žáhy" u dospělých od18 let, dětem bych ho nepodala 🙂

13. črc 2016
avatar

@majvik kinedryl působí na nevolnost, která "vznikne v uchu", takže nemůže ovlivnit nevolnost, kterou způsobí něco v břiše 🙂 bohužel plno doktorů, hlavně starších, má nějaké zkreslené informace :D

13. črc 2016
avatar
majvik
autor

@mp9492 aha, díky, to jsem přesně chtěla slyšet.

13. črc 2016
avatar

Já kupuju pro malou na nevolnost zázvorová lízátka

13. črc 2016