icon

jako né že bych sháněla šestý kočárek, ale jen tak čistě teoreticky - jaké existují kočárky - lehké, lehce ovladatelné jednou rukou (tzn. klidně i golfky, ale se spojenou rukojetí) a ideálně tříkolka s jednoduchým kolem. Velkým plus bude pokud by na něj šla případně nasadit i hluboká korba a autosedačka. A aby se dal sehnat do 4000 na bazaru😀

avatar
28. kvě 2016
avatar

No - nevím co je lehké pro tebe, ale mám Britax B-Motion

28. kvě 2016
avatar

britax a nebo valco

28. kvě 2016
avatar

Britax B-motion 3

28. kvě 2016
avatar

Quinny mood nebo buzz , jednou rukou řídím i kdyz stojí jeste jeden na stupatku a v druhé nesu staršímu odrazedlo

28. kvě 2016
avatar

Britax 😉

28. kvě 2016
avatar

Náš Bumbelride Indie je k nezaplacení. Lehoučký, ovladatelnýy prostorný, velká nosnost, vše se dá lehce vyměnit. Prostě bych neměnila. Plus je od narození a korbička se nezdá, ale je fakt veliká (vnitřní rozměr 30 na 80) a autosedačku bez problémů (měli jsme izi sleep od Besafe)😃

28. kvě 2016
avatar

Cybex agis m air 3

28. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@avenne se mi nesměj, dyť víš že já za to nemůžu. že jsem nemocná😀
@ammmi
@ladylass
@ilomp
@roxynkaa ano britax je jedním z favoritů, i když vzhledově se mi asi víc líbí ten
@disfraz bumbleride.
@irennn
@chris_n Děkuju za rozšíření obzorů, tyhle dva kočárky mě vůbec nenapadly hledat, ale popravdě řečeno se mi ani jeden moc nelíbí... Asi by mi vadilo to zdvojené přední kolo...

28. kvě 2016
avatar

@majvik ja nevím. Nemám trojkolku rada. Já mám 4 kolo vy cybex a jsem moooc spokojena

28. kvě 2016
avatar

@majvik a proc vubec trikolku? Ja miluju to nase Brio, ale to golfac rozhodne neni... Golfky mam Britax B-Agile a je to nesrovnatelne (samozrejme...)

28. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@avenne naživo jsem brio snad nikdy neviděla ale takhle podle obrázku se mi ani trochu nelíbí. A ty přední kolečka mi příjdou strašně malý. To si v těch našich výmolech taky neumím vůbec představit... já jsem totiž zarputilý odpůrce otočných předních koleček, jenže prostě k ovládání jednou rukou potřebuju aby se to přední nějak točilo... a tak jako kompromis beru jedno otočné kolečko😀 Asi si budu muset zajet někam do obchodu s kočárkama a zkusit si pojezdit s různejma typama koleček. Jenže ono něco jinýho je ježdění po rovném betonu a něco jiného po hrbolaté polní cestě a dlažebních kostkách...
@chris_n já zas nemám ráda přední otočná kolečka, ale potřebuju něco lehce ovladatelného..

28. kvě 2016
avatar

@majvik mi povidej, ja byla podle vzhledu ten nejvetsi odpurce Bria 😀 ale podruhe jsem uz byla chytrejsi a vedela jsem, co od kocaru chci a Brio to splnoval nejlip 🙂 a tak jsem si ho doslova zamilovala!!! 😵 teren zvlada, ale je fakt, ze na nejake denni hrkani po polnackach a vymolech je ho jednak asi skoda a jednak by tam byl vhodnejsi jiny typ kol...

28. kvě 2016
avatar

@majvik me se lup ovlada a nezaaretovanymi koleck, nez s neotacejicimi se. Casto votim jednou rukou

28. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@avenne já už mám pět kočárků doma a pořád chytrá nejsem😀 budu se asi muset někdy podívat do nějakého obchodu s kočárky. Nebo si naprdnout a zůstat u těch co mám😀
@chris_n jako kočárek s otočnými koly, ale zaaretovanými je těžko ovladatelnej, to jo, ale já mám dva houpací s pevnými koly a ty se ovládají moc pěkně, ale bohužel zas mají jiné nevýhody...☹

28. kvě 2016
avatar

@majvik jo a Brio i houpe 😀 pro me proste ideal 😵 puvodne jsem chtela kupovat hlubokou klasiku a az sportak s otocnymi, ale ta spatna skladnost, vaha a ovladatelnost jednou rukou me z toho vylecila...

28. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@avenne budeš mi asi někdy muset přijet udělat předváděčku😀

28. kvě 2016
avatar

@majvik no uz ho prodavam... ☹

29. kvě 2016
avatar

@majvik no jasně, omliuvám se, nesnáším automatické opravy 😑

29. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@disfraz jé, teď koukám že to vyznělo jako že tě opravuju, to jsem nechtěla, jsem si ani nevšimla že tam máš překlep, já jsem jenom chtěla napsat v té větě že bumbleride se mi líbí víc než britax, ale jak to tam hodilo ten další řádek vypadá to blbě☹ promiň🙂

29. kvě 2016
avatar

@majvik úplně v pohodě, je to tak, spíš by ti to fulltextem dalo bůh ví jaký výsledek...😃 zadny stres 😉jinak jsem ráda, že se ti líbí.

29. kvě 2016
avatar
majvik
autor

@disfraz náhodou ho v blízké době nemáš v plánu prodávat viď? na bazarech se momentálně vůbec nevyskytuje...

30. kvě 2016
avatar

@majvik škoda, jednu dobu býval k sehnání na bazárcích. Já ještě tak rok nee, malý má teprve 18 měsíců.

30. kvě 2016
avatar

BJ city mini 🙂

21. čer 2016