Holky, shanim odrazedlo pro 20m syna.
Ma funny wheels, jenze jak vidi, ze segry maji kola a vidi deti na hristi ze maji odrazedla chce taky. A pak uz na svoje funny nechce sednout. Doporucite mi nejake odrazedlo -kolo, na ktere se posadi a pojede?
V decathlonu jsme pred par mesici byli, meli odrazedlo, bylo 2 x vetsi nez on sam, ale sedatko bylo uplne dole tak tak slapnul na zem, ale jel o 106, vcera jsme byli znovu v decathlonu a uz zadne odrazedlo nemeli. 🙈
@vercabetty vcera jsem ho prodavala. Meli jsme holcici, ale sni uz bych ho nechtela, mymdetem nesedlo a pro maleho je jeste vysoke. Zkousela jsem mu ho.
@vercabetty tady to taknevypada, ale opravdu neumel doslapnout celou nozkou, musela jsem ho drzet, tak takna prsty doslapoval kdyz mel narovnane kolo.
@stef9328 jasny ...a to snizovadlotam mate co ? Jen teda nevim jestli seženete nizsi 🤷
Puky, pořizovali jsme ho asi také ve dvaceti měsících a dcerka hned jezdila. Za mě dobré, asi oproti First bike těžké, ale není to problém.
A co Yedoo Too Too? Nevím jestli na to není ale ještě malinký...
https://www.decathlon.cz/p/detske-12-odrazedlo-... teď jsem kupovala v dekáči. Překvapivě lehký, fajn řešený.
Koukla bych na woom nebo rascal
Mame Strider a syn dosahl už kolem 1,5 roku. Ale sehnat se da uz jedine bazarove si myslim https://www.neobycejne.cz/a/detske-odrazedlo-st...
Z toho Decatlonu je fakt nizoucke. Melo by jit objednat online.
Adaptér na first bike, malá jezdí od roka a půl a je to drobek
Mame z decathlonu, koupene na bazaru. Presla na nej prave z funny wheels, respektive jezdi na obou a strida to.. a to je opravdu drobek (ve 2 letech 83cm)
Puky Lr..to je dobry a prechod na kolo uplne easy
My z funny wheels přešli ve 2 letech na yedoo too too a jsme velmi spokojení, syn drandí jak o život. Nutno podotknout, že je kus chlapa a právě funnywheels mu bylo už malé.



First bike top 👍