icon

Prosim prosim
Da se nekde v Evrope uz koupat? Nebo v Kypru?
Nemate nekdo neco odzkouseno a nedoporucili by jste mi nejakou destinaci?
Jednalo by se na konce dubna/ zacatek kvetna na nekolik dnu. 3 deti
Dekuji

avatar

Za pár dní můžu podar referenci z Kypru 🙂 . My tam teda nejedeme na koupání, ale na poznávání a cestování. Co tak sleduji, do moře se asi vlézt dá, ale já potřebuji moře teploučké, takže se budu kochat pohledem na něj, ale moc nepředpokládám, že bych tam vlezla 🙂. Záleží, jak studenou vodu snesete.

10. dub 2024
avatar

My byli loni začátkem května v Terstu a už jsme se smočili. Nebylo to samo na nějaké bůhvíjaké koupání, ale my nejeli na koupačku a to teplé počasí nás docela zaskočilo 😁

10. dub 2024
avatar

byli jsme tady v létě a myslím, že i teď by to bylo fajn, mrkni: https://www.invia.cz/hotel/kypr/severni-kypr/lo...
Úplně super ubytko v domečcích přímo u moře, bazén, jídlo pecka, venku, na pláži, za me pohoda.

10. dub 2024
avatar

Nase deti se na Kypru letos koupaly uz na zacatku unora. Jeden den jsme meli fakt vedro. Jinak to zalezelo na vetru, max na mikinu. Nekoho koupajiciho jsme ale videli kazdy den. Jo a chlap teplotu vody oznacil jako "stejna jak v rakouskym jezere v lete".

10. dub 2024
avatar

Korfos už se koupá

11. dub 2024
avatar
11. dub 2024
avatar

Termály 😀

11. dub 2024
avatar

Pri letosnim pocasi kdekoli. Kamoska uz testovala rybnik na severu cech😁

11. dub 2024
avatar

Loni v dubnu jsem zkoušela na Sicílii. Ač venku bylo vedro, tak voda byla ještě dost frišná.
Na Kanárech touhle dobou v pohodě.
A o víkendu mám v plánu se zanořit i na Sardinii, tak můžu poreferovat. Ale tam to očekávám ještě hodně studené 😁

11. dub 2024
avatar

@levorucka Kanary ted 19-20 stupnu, to je v pohode, jo? Tam ja teda nepolezu ani nahodou😅

11. dub 2024
avatar

@mishka No pro mě asi jo 🤣 Koupala jsem se na Tenerife v květnu, září, listopadu. Na La Palmě teď začátkem března. Jako kafe to nebylo, to netvrdím, ale do 20 stupňů se jdu ráda zchladit ze sluneční výhně 😁 10 minut se v tom vydržet dá. Víc mě teda nebaví ani v teplé vodě.

11. dub 2024
avatar
11. dub 2024
avatar

@levorucka tak to respekt, ja do toho nevlezu, pokud to ma pod 26😅 takze jsem ted brala ubytko s vyhrivanym bazenem😁

11. dub 2024
avatar

@mishka 😄 No jako rochnit se v tom nedá, ale já se snažím plavat, tak to rozhýbu no 😁 Koukám, že teď má voda na Sardinii 15 stupňů, tak to vidím trochu bledě 🙈 Ale zkusím se hecnout...

11. dub 2024
avatar

@levorucka no tvl, tj by bylo posledni, co bych v zivote zazila😅

12. dub 2024
avatar

@mishka Jsme tu, tak doufám, že v příštích třech dnes bude šance vyzkoušet 😄 Dám vědět a pokud ne, tak víš, kde asi budu 🤣🤣🤣

13. dub 2024
avatar

@mishka dneska jsem víc nestihla, ale stopro to má víc než 15. Tak 18 bych řekla. Docela příjemné osvěžení. Zítra snad celá 😁

13. dub 2024
avatar

@levorucka hustaaaa!😁

13. dub 2024
avatar

@mishka zatím ne 😁

13. dub 2024
avatar

@mishka Tak se dalo i plavat. Ale byla jsem jediná 🤣🤣

15. dub 2024
avatar

@levorucka videla jsem, dekuji za zkusenosti, pro male deti tedy tovhodne neni🙈😔mame nejmladsiho 18m ten urcite poznavat prirodu chtit nebude😂

15. dub 2024
avatar

@stef9328 Tak to asi ne no. I když děti byly jedni z mála, kdo tam vlezl aspoň po kolena 😄😄

15. dub 2024