Mate zkušenosti s plenkami z Lidlu? Jste spokojené, potřebuji pro 2-leteho syna na den. Díky za rady .-)
Za mě úplně v pohodě
11. led 2016
Bereme jen v nejvysi nouzi, podle me zustavaji trochu vlhke. U dvouletaka asi ok, necura tak casto, ale za stejne penize jsou i lepsi.
11. led 2016
za nás velká nespokojenost 😉