sunny1981
22. lis 2009
Madlenka 28.5.2010
Komentář byl odstraněný
sunny1981
autorJo holka, já to naštěstí vůůůbec nepočítala...ale zase tolik ne..80% věcí mám z druhé ruky 🙂
14. dub 2010
moc gratuluji...jen holky, co máte Madlenku..jak je jméno v rodném listě? Madla??
6. čer 2010
Magdalena??? to zní pěkně.--že bych tu Terezku ještě ukecala?
6. čer 2010
sunny1981
autorAhoj, koupila jsem jí tady : http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=..., ale už jí tam nevydím..snad si vybereš nějakou podobnou 🙂
7. čer 2010
gratulace k holčičce..koukám,že je přesně o rok mladší než ta naše 😉
14. črc 2010
































































































a ted mi řekni, kolik vás to všechno stálo .. 😨D