icon

Nelezi, prosim, nekomu doma tato ovecka? A mohli byste ji postradat? Ta nase se ztratila.

avatar

celkem bych řekla že jo.ráno kouknu jestli stačí

19. bře 2021
avatar
sunny8
autor

@bessinka budu vdecna. dekuju

19. bře 2021
avatar

@sunny8 zitra napisu.kdyztak se pripomen prosim

19. bře 2021
avatar

Já si myslím, že ji tu taky někde máme. Ráno pohledam.

19. bře 2021
avatar

@sunny8 tak mám jestli chceš

20. bře 2021
avatar
sunny8
autor

@bessinka to je skvela zprava ❤ ano, urcite. Poslu soukromou zpravu

20. bře 2021
avatar
sunny8
autor

@caren1619 dekuju moc za ochotu a vstricnost, vazim si toho. Domlouvame se s Bessinkou

20. bře 2021
avatar

@sunny8 to jsem ráda, případně ji tu taky máme. 😉

20. bře 2021
avatar

Taky případně máme, kdyby bylo třeba

24. bře 2021
avatar
sunny8
autor

@gumysek dekuju. Ovečka dneska dorazila od @bessinka. Radost po rozbalení balíčku byla obrovská 😀 holky, všechny jste úžasné, že jste byly ochotny pomoci ❤️ @caren1619

24. bře 2021