Mate/meli jste prosim nekdo vajicko Cybex Aton 5?Potrebovala bych vedet,kdy jste vyndali novorozeneckou vlozku.Dekuji.
My jsme z toho nic nevyndavali 😨
29. srp 2019
Myslím ze se nedá vyndat
29. srp 2019
Aha, tak to nemám tucha
29. srp 2019
Háčkuju se. Dcera má 3 měsíce a zatím ji tam teda máme.
29. srp 2019
My ho koupili asi ve 3m, ale prijde mi, ze je tak max do 5kg...