Nemá tu prosím někdo očkování 1 dávku Johnson a pak 1 dávku Pfizer? Zajímalo by mě, jak to máte v Tečce nebo v green pase uvedeno...Díky
@fyii to jo, máme tam obě a u té Pfizer máš 2/1?
@fyii asi jsem to nenapsala úplně srozumitelně, zajímalo by mě jestli u té posilující (Pfizer) je číslo dávky 2 a celkový počet dávek 1, jestli mi rozumíš...
Mám to uvedeno jako 3 dávku.
@smetyjihlava tu kombinaci Johnson a Pfizer?
@svetylko83 u Pfizer mam davka1 2 a cerifikat na 2.davku, a ta 3 ti je vedena jako posilujici
@svetylko83 přesně takovou kombinaci mám
@fyii no u pfizeru jo, to mám já. On má právě tu kombinaci a tam není že to je posilující, tak bych potřebovala zjistit, jestli to tak je správně
@smetyjihlava a neudělala bys mi prosím screen obrazovky z Tečky (samozřejmě bez osobních údajů)?
@smetyjihlava on tam má toto
Takto mám v certifikátu
@smetyjihlava díky, to vypadá, že mu to doktor špatně zadal, on tam nemá v závorce to posilovací a číslo dávky má 2 a celkový počet dávek 1.....
@svetylko83 to je špatně zadaný,kontaktujte lékaře,mělo by to jít upravit
@smetyjihlava určitě kontaktovat budeme, snad se dovoláme....díky za pomoc při pátrání...sice nevím jestli nám to bude co platné ke vstupu do Rakouska ale do budoucna to bude aspoň správně zadané
Pokud byl ockovan prvni davkou Johnson, tak druha davka Pfizer neni posilovací, to bude az třetí davka!
@alcav to si myslím, že nemáš pravdu, protože jedna dávka Johnson byla totéž jako 2 Pfizer
@svetylko83 bylo to tak, ale to uz podle pravidel EU neplatí. Původně byl Johnson zamyslen jako jednorázové očkování a dalsi dávka mela byt posilovací, ovsem zjistilo se, ze jejich účinnost je nizka a proto se "musi" všichni naockovani Johnsonen doockovat ještě o jednu davku vic, aby meli 3 davky jako Pfizer, Moderna nebo Astra Zeneca....
Toto plati ve většině zemi EU.



je, je tam uveden vyrobce, takze Pfizer Biontech, takze logicky tam budou i ty ostatni ted jsem koukala do tecky