
78 / 87
jsme připraveni na zoubky
To kousátko Curaprox je nejlepší co máme. Stellinka už ho používá pár týdnů a docela si s ním i vyhraje.
10. lis 2012

To kousátko Curaprox je nejlepší co máme. Stellinka už ho používá pár týdnů a docela si s ním i vyhraje.
@svoba - ten curaprox máme v modrém a je fakt super, první hračka, kterou Theo dokázal chytit a použít, kousá ji občas i teď 🙂