svoba
27. říj 2010
Těhotná nakupující bláznivka

6 2

1 6

5 3

1 19

5 6

8 4

6 3

8 4

1 4

3 9

4 25

1 3

2 13

1

2 3

6 11

5 3

1

3 17

3 3

4 19

5 5

6


4

8 9

3 1

5 5

5 5

2 2

18 10

8 3

8 7

5


3

6 1

8

1 4

1 4

1 9

13

9 2

3

3 8

15

4 10


2 3

1 4

1

2

4 3




1

1

1

8 9

2

2 2

6

1

3 6

3 14

1 16


1

4 2

3

3

4

3

1 7

4

1 10

4

9

1 8

2

2 8

3 3

2

6 7

3 1

4 3
svoba
autorzřejmě budu v rizikovym, tak už radši ted ... 😀
11. pro 2010
svoba
autordoufáme ... 🙂
11. pro 2010
samý skvělý kousky 🙂
20. únor 2012
parádní věcičky 😉
20. únor 2012
teda ty jedeš! máš to moc krásný!
5. bře 2012
svoba
autor@pavluska01 vymodlený dítě, tak musim ... 😀
5. bře 2012
@svoba jasně, já to myslela samozřejmě 100% v dobrým 😉
5. bře 2012
:o)) taky jsem byla taková, pak jsem polovinu věcí nepotřebovala, ale u druhého budu 100% to samé. Prostě je to krásné!!!!!!!!!!!
11. čer 2012
moooc pěkné věci máš vybrané🙂
11. čer 2012
kočárek je krásnej!!
11. čer 2012
Já se tu tak ráda kochám.. už po několikátý :D
29. dub 2013
snad se brzy zadaří. pro vymodleného potomka budeme nakupovat ve velkym 😀