icon
46 / 87
kožíšek umělý
avatar

Co je to za zanačku, neni to náhodou kaargesten?

3. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets jj. merino kaarsgarden 🙂 je jemňoučký, omyvatelný, spodek odepínací. líbí se mi. jistě bude i hřát 🙂

4. říj 2012
avatar

@svoba Ale to asi není ten s ovčí (nevím teď jako přesně) vlnou, co prodávají v Bráně...nebo jo? Já bych ho chtěla, tak právě nevím, jestli ho mám koupit 🙂

4. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets ne. tohle je merino vlna. ta ovčí mýkaná je dražší. já mám ještě jeden - kaiser dowwny s peřím. ten bude do mrazů. klidně do něj jdi. ať je Jonáškovi teploučko! 🙂

4. říj 2012
avatar

@svoba a myslíš si, že stačí jeden fusak?

4. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets mě se neptej. mám asi pět. ted jedem už v zimnim. oblíkám míň a z deky se mi vždy vykopal a měl studené nohy. takže za mě - klidně víc :-d

4. říj 2012
avatar

@svoba koukala jsem a je s velbloudí vlnou...já se bojím, že on bude chtít v zimě už vylézat na lezení, tak ho chci oblékat normálně a nechci úplně šíleně teplej fusak... asi koupím ten s velbloudí vlnou...uvidím, co půjde k Urbu.. 🙂

4. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets jé, urbo. ten je krásnej! tak tady je spodek omyvatelný a dá se odendat 🙂

4. říj 2012
avatar

@svoba mně jde spíš o tu teplotu...aby když bude mít bundu a teplý kalhoty s punčocháčema, tak aby nebyl pak spocenej.... Urbo kupuju od ikarkulky 😀

4. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets to asi bude☹ vlna hodně hřeje....já myslela, že z malvíku. 🙂

4. říj 2012
avatar

@svoba ale ten péřovej asi víc, myslím...asi koupím ten vlněnej 🙂

4. říj 2012
avatar
svoba
autor

@aknapets to určitě. peří je peří. fakt do mrazů.

4. říj 2012
avatar

@svoba - mám pro Thea ten samý 🙂 ale v černém, pak mám po Joji ještě lodger bunker folklore, ten byl taky fajn, ale vlna je vlna :D

10. lis 2012
avatar
svoba
autor

@idoch já jen vyprala dle instrukcí a nějak to zcuckovatělo ☹

11. lis 2012
avatar
svoba
autor

@idoch plus mám ještě další tři 😀 jsem magor.

11. lis 2012