
31 / 87
když ladit, tak ladit
Ema měla tyhle legíny a do dneška je nosí 🙂
27. únor 2012
Jé tenhle komplet jsem v Lindexu také ulovila...je parádní :D
27. únor 2012
svoba
autorLindex má krásný věcičky 🙂 a dokonce mívaj akce
27. únor 2012
tak to je úžasný 🙂 trochu retro 😀
27. únor 2012
super kousek
24. kvě 2012
Krásné kde se dá sehnat?
11. čer 2012
jéé,to bodýčko má i Jonášek 🙂
20. bře 2013
tak to je super🙂