icon
31 / 87
když ladit, tak ladit
avatar

tak to je super🙂

27. únor 2012
avatar

Ema měla tyhle legíny a do dneška je nosí 🙂

27. únor 2012
avatar

Jé tenhle komplet jsem v Lindexu také ulovila...je parádní :D

27. únor 2012
avatar
svoba
autor

Lindex má krásný věcičky 🙂 a dokonce mívaj akce

27. únor 2012
avatar

tak to je úžasný 🙂 trochu retro 😀

27. únor 2012
avatar
svoba
autor

@sipkova1 jasně 😀

27. únor 2012
avatar

super kousek

24. kvě 2012
avatar

Krásné kde se dá sehnat?

11. čer 2012
avatar
svoba
autor

@holesov Lindex. koupila jsem na Chodově 🙂

11. čer 2012
avatar

jéé,to bodýčko má i Jonášek 🙂

20. bře 2013