
60 / 87
svoba
autor@pavluska01 my jsme ujetí na tučňáky 😀
8. kvě 2012
jééééééééééééééééééééé j chci pro Olouša taky tučňáčí bodýčkooooo
8. kvě 2012
svoba
autor@sweetkitten tučnáci válí 😀
8. kvě 2012
to dolní je fakt bohotý... to je všechno lindex?
20. únor 2013
@svoba zrovna v lindexu nemají nic tak krásnýho jako tyhle a další z předchozích kolekcí :( škoda. když se rozhodnu za ně utrácet, neb jsou fakt skvělý (na jakuba jsem nevím proč hrozně šetřila, tak si to asi s jáchymem chci vynahradit 🙂), tak zrovna nemají nic, co by mě tak oslovovalo jako tohle a další, co se prodávají na MMB z loňských a předloňských kolekcí :(
20. únor 2013
svoba
autormá tam být: do kasičky a vyčkat 🙂
20. únor 2013
to spodní je super!