
2 / 87
No to jo já taky lituju že jsem nezačala dřív, nechala sem to na posledních pár měsíců a to už sem byla tak unavená, že mě to ani nebavilo. A tak sem se na to celou dobu těšila. Lepší dřív než pozdě.
11. pro 2010
svoba
autordík za radu! už jednou těhu jsem byla a za ten měsíc jsem nakoupila pár věcí 🙂
11. pro 2010
mohu se zeptat odkud je tato deka?
15. bře 2012
dekuju moc
15. bře 2012
ta je taaaaak krasna a alespon budes mit pro mrnouska krasnou vybavicku, ja ted lituju, ze jsem nezacla s nakupama driv :o)