icon

našla jsem //, ale ještě se bojím radovat

avatar

držím palce a budu na tebe moooooc myslet.

4. kvě 2010
avatar

ticha gratulace🙂

4. kvě 2010
avatar
svoba
autor

děkuju, holky! snad to vyjde 🙂

5. kvě 2010