někdy mi připadá vše beznadějné
Máme se dobře, je to ale už namáhavé a dr. straší větším miminkem - no má být po kom, tak co se divit. Tak už bych ráda, kdyby se miminko rozhodlo více nepřibírat a dostat se z bříška na ten náš svět 🙂
17. lis 2010
někdy mi připadá vše beznadějné
Máme se dobře, je to ale už namáhavé a dr. straší větším miminkem - no má být po kom, tak co se divit. Tak už bych ráda, kdyby se miminko rozhodlo více nepřibírat a dostat se z bříška na ten náš svět 🙂
doufám v zázrak