nový CAR, nové testy, nová naděje
svoba
autorpřed tím jsme byli v Gestu, tam moc tlačili na pilu. a ted chodíme do Podolí 🙂 děkuju! přeju hodně štěstí! 🙂
12. pro 2010
nový CAR, nové testy, nová naděje
před tím jsme byli v Gestu, tam moc tlačili na pilu. a ted chodíme do Podolí 🙂 děkuju! přeju hodně štěstí! 🙂
Ahoj kam těď chodíte......nám pomohli u Apolinaře. jinak držím palečky ať to brzo vyjde 🙂