prednison :(
svoba
autorje to docela sajrajt, ale zatim to zvládám 🙂
držim palce! přeju hlavně to zdraví a kupu zlobivých dětí 😀
20. lis 2010
prednison :(
je to docela sajrajt, ale zatim to zvládám 🙂
držim palce! přeju hlavně to zdraví a kupu zlobivých dětí 😀
Také jsem ho baštila, ale za jiným účelem...