přeje všem snažilkám zdravé miminko v novém roce!!!!!
Já také přeji ať vám to brzy vyjde 🙂,vím,jaké to je ,když se nedaří.
8. led 2011
děcka nevzdávejte se,stojí to za to!!my čekali 3 roky,myšky vyšly až na 3-ti pokus ivf a jeden ket a už jsme měli zažádáno o adopci a byli jsme pozvaní na víkend s dětmi.držíme moc palce a přejeme hodně trpělivosti!!!
13. led 2011
I já ti přeju jednoho zdravého mimíska.... Musíme věřit, teď už to vyjde...