přerušení snažení kvůli čekání na imunobiologii
svoba
autorděkuju! moc mě to potěšilo 🙂
27. říj 2010
připojuji se a držím ne palce ale přímo pěsti 🙂
4. lis 2010
svoba
autor@lucis.pucis - děkuju! vážim si toho! 🙂
4. lis 2010
přerušení snažení kvůli čekání na imunobiologii
děkuju! moc mě to potěšilo 🙂
připojuji se a držím ne palce ale přímo pěsti 🙂
@lucis.pucis - děkuju! vážim si toho! 🙂
moc držím palečky 🙂 vím, že je to není moc, ale snad to alespoň trošku pomůže...