icon

přerušení snažení kvůli čekání na imunobiologii

avatar

moc držím palečky 🙂 vím, že je to není moc, ale snad to alespoň trošku pomůže...

27. říj 2010
avatar
svoba
autor

děkuju! moc mě to potěšilo 🙂

27. říj 2010
avatar

připojuji se a držím ne palce ale přímo pěsti 🙂

4. lis 2010
avatar
svoba
autor

@lucis.pucis - děkuju! vážim si toho! 🙂

4. lis 2010