snažení č.2 začíná. jak dlouho tentokrát?
svoba
autorděkuju! 🙂
23. zář 2010
Přidávám se a móóóc držím palečky 😵
30. zář 2010
I já se přidávám a držím palečky, pěstičky, všechno co jde 🙂
30. zář 2010
svoba
autorDěkuju! Snad se brzy zadaří. Zrovna jsem tedy na antibiotikách ☹
1. říj 2010
I my drzime palecky!!!
12. říj 2010
I my drzime palecky!!!
12. říj 2010
svoba
autorděkuju!
12. říj 2010
svoba
autorzrovna jsme tedy obrečela další menses. ale tak snad bude líp 🙂
12. říj 2010
Držím moc a moc palečky 🙂