icon

snažení č.2 začíná. jak dlouho tentokrát?

avatar

Držím moc a moc palečky 🙂

23. zář 2010
avatar
svoba
autor

děkuju! 🙂

23. zář 2010
avatar

Přidávám se a móóóc držím palečky 😵

30. zář 2010
avatar

I já se přidávám a držím palečky, pěstičky, všechno co jde 🙂

30. zář 2010
avatar
svoba
autor

Děkuju! Snad se brzy zadaří. Zrovna jsem tedy na antibiotikách ☹

1. říj 2010
avatar

I my drzime palecky!!!

12. říj 2010
avatar

I my drzime palecky!!!

12. říj 2010
avatar
svoba
autor

děkuju!

12. říj 2010
avatar
svoba
autor

zrovna jsme tedy obrečela další menses. ale tak snad bude líp 🙂

12. říj 2010