výpočty od Jonáše mi zvedly náladu, snad to tentokrát vyjde
svoba
autormusíme být silné! držim palce!
24. črc 2010
a zkoušela jsi internetové výpočty a nebo nějakého astrologa osobně?
24. črc 2010
svoba
autorinternetové jsme zkoušela, ale tohle je přesnější. oni ti vypočítaj, který měsíc počnete životaschopné miminko. což je pro nás (po potratu) důležité. já už toho zkoušela ... chjo!
24. črc 2010
já jsem taky zkoušela zatím jen ty internetové, tak sbírám zkušenosti...my o chlapečka bohužel taky přišli, takže hledám kde co, aby se to příště neopakovalo...a aby to příště bylo brzo...
24. črc 2010
svoba
autorjá si to zaplatila. peněz nelituju. taky doufám, že to tentokrát bude ok. budeme čekat do října. doktor doporučil ...
24. črc 2010
děkuju za vzkázek a povzbuzení a taktéž moc držím palečky, ať už to brzy přijde 🙂