vzdáváme snahu o dítě. na pár let ...
Tak až teď jsem si přečetla čím vším jste si prošli. Hrozně moc mě to mrzí. Pracuju ve zdravotnictví v porodnici u Apolináře..... v takových případech jako je ten váš většinou rodičům říkáme: Věřte, doufejte..... někdy zabere myšlenkově vypnout. Vytěsnit to z hlavy... pořiďte si pejska, cvič metodiku dle Ludmily Mojžíšové (jednoduché cviky, zpevní ti pánevní dno). Nebo si zajdi za odborníkem (někdy neplodnost mohou způsobovat i zablokovaná žebra 🙂 ) Držím palce ať vše vyjde!!!
@standa_2010 - já toho mám už hodně za sebou. nejde o kariéru, ale o to, že máme problém a nachceme to lámat přes koleno. když to nejde, tak to nejde. třeba bysme nebyli dobří rodiče. uvidíme ... dík!
@standa_2010 - já toho mám už hodně za sebou. nejde o kariéru, ale o to, že máme problém a nachceme to lámat přes koleno. když to nejde, tak to nejde. třeba bysme nebyli dobří rodiče. uvidíme ... dík!
přečti si můj příběh, já čekala 5 let, hlavně to nevzdávej
Nevzdávej.... mám tetu,ta si vzpomněla ve 39 na to, že by chtěla rodinu, nšlo jim to. Chodilina umělé a nic.... teď jí bude 42 a rezignovala. Doma jme jí říkali že si vzpomněla poměrně pozdě (kariéra byla přednější... ) ..... tak pokud mimčo chcete, tak se snažte a nevzdávejte 🙂