Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
t22d
13. pro 2018
Dnešní kup v Kiku, nadšení vystřídalo naštvání. Osnova je plastová a hodně měkká, takže se hrozně lehce promáčkne, pokud se úplně netrefíte písmenkem do spáry. Takzě teď musím vymyslet,jak to zamaskovat.
Zobraz celou zprávu
t22d
13. pro 2018
Nechápu jak jsem bez něj mohla žít tak dlouho :grin: pokud ho ještě nemáte, určitě doporučuji pořídit, ušetří vaše ruce.
Zobraz celou zprávu
t22d
1. pro 2018
Mám tu plno vyloupaných vlašských ořechů, ráda bych je přetvořila na jedlý vánoční dárek. Máte nějakou vyzkoušenou inspiraci? Kromě naložených v medu. Docela mě zaujali karamelizované.
Zobraz celou zprávu
t22d
30. lis 2018
Tvořící adventní kalendář 41 fotek 2 nové fotky
t22d
23. lis 2018
Dnes black friday v DM, box za 250 Kč :grinning: asi si ho dám pod stromeček.
Zobraz celou zprávu
t22d
21. lis 2018
Tak který? Nemůžu se rozhodnout :slight_smile: P.S čísla mám odsud https://www.pegashk.cz/index.php?main_page=inde...
Zobraz celou zprávu
t22d
18. lis 2018
Advent a Vánoce 2018 19 fotek 4 nové fotky
t22d
18. lis 2018
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Zásilka doma :grinning: můžeme se vrhnout na vánoční tvoření.
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Taková blbost a jakou mají děti radost :grinning:
Zobraz celou zprávu
t22d
16. lis 2018
Jak děláte díry na párek do rohlíků vy?vařečkou mi to nikdy nešlo :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 16. lis 2018
Znáte Medvěda Wrr? Po přečtení zavřít! Super knížka pro děti, krásně namalovaná. Dále tvůrci vydali karetní hru na motivy knížky, pro zapisování miminkovských milníků Prckův deník a plno dalšího s tématem Medvěda Wrr (plyšáka, plecháček, kulich, trička, adventní kalendář,...). Určitě doporučuji zakoupit, třeba pod stromeček :slight_smile: https://www.thewrr.cz/obchod
Zobraz celou zprávu
t22d
6. lis 2018
#test_canon2 Tiskárna má stále plno práce :grinning: momentálně probíhá výroba vánočních dárků pro babičky.
Zobraz celou zprávu
t22d
4. lis 2018 Čtené 32x

Do testování jsem se chtěla zapojit z několika důvodů. Naše stará tiskárna od konkurenční značky nás přednedávnem opustila a u nás na vesnici není žádná možnost si nechat cokoli vytisknout. A já potřebuji tisknout pořád něco, např. obrázky pro zvelebení domácnosti, všelijaké dokumenty, kupóny, obrázky a nápisy do fotoalb a také různé aktivity na zabavení syna.

S tím, že budu vybrána, jsem vůbec nepočítala a měla jsem velikou radost. Děkuji tedy koníkovi a Canonu, že jsem dostala možnost tiskárnu otestovat.

Kurýr mi nejdříve předal krabici s tiskárnou a za chvíli se vrátil s tím, že mi dal asi špatný balík. Ale ne, nakonec jsme zjistili, že balíčky jsou dva. Jeden obsahoval tiskárnu a druhý náhradní sadu inkoustů a fotopapíry. Což bylo pro mě veliké překvapení, s tiskem fotografií jsem vůbec nepočítala. Ještě jsem čekala, jestli se náhodou kurýr nevrátí ještě s balíčkem, který bude obsahovat obyčejné papíry. Ale čekala jsem marně. To by mohlo být pro jiné testující problém, ale my máme naštěstí zásobu papírů.

Ihned jsem krabici vybalila, tiskárnu odstrojila od ochranných igelitů, zapojila do zásuvky a pustila se do instalace.

Vše proběhlo hladce dle návodu a spojení s počítačem se povedlo bez komplikace. Propojit se dá i s telefonem či tabletem, ale to se přiznám, jsem nezkusila. Jsem spíš počítačový typ.

Co se ale nepovedlo - to, že jsem si do druhého dne myslela, že tiskárna neumí česky. Stalo se to díky tomu, že na dotykovém displeji chybí posuvná postranní lišta, takže mě nějak nenapadlo sjet dolů a myslela jsem si, že umí jen třemi cizími jazyky. V noci jsem nad tím přemýšlela a říkala jsem si, že to snad není možné, aby neuměla češtinu. Tak jsem ji hned ráno zapnula, zkusila a ejhle, ona to umí :slight_smile:

Co mi moc nevyhovuje je přední panel, který se musí kvůli tisku vyklopit nahoru, a šuplík na papíry, který se vysunuje celý a není na něm zarážka, která ho drží v tiskárně. Ale to jsou takové detaily, které moje stará tiskárna měla jinak a vyhovovalo mi to tak víc.

Kopírování je jednoduché, rychlé.

Skenování mi nejdříve trochu pomotalo hlavu, protože moje stará tiskárna fungovala jinak. Po chvíli jsem ale porozuměla co a jak - je to snadné. Zvuk skenování je trochu strašidelný, ale snesitelný.

Co musím ocenit je kloub na víku kopírky, který umožňuje snadněji kopírovat či skenovat objemnější předměty, např. knihy.

Samotný tisk dokumentů je snadný a rychlý.

Bonusem je, možnost vytisknout různé linkované či čtverečkované papíry a to rovnou z displeje tiskárny.

Tisknout se dá kromě obyčejných a fotopapírů i na čtvrtky nebo transferový papír, pomocí kterého se dá nažehlit obrázek či text na textil.

Tisk fotografií je super, když potřebujete pár fotek do rámečku či alba. Ale na tisk velkého množství fotografií bych tiskárnu nedoporučila. Je časově i finančně náročnější než v obchodě. S kvalitou tisku na fotopapír jsem spokojená.

S čím si zatím moc nerozumím je program My image garden. Vytvořit např. koláž je velmi jednoduché, ale ocenila bych možnost více s ní kreativně pracovat, např. co se týče velikosti fotografií či rozmístění. A vůbec nemohu přijít na to, jak koláž uložit jako jpg do PC či zaslat na email, jestli to vůbec jde?

V tomto programu můžete vytvořit díky šablonám nejen koláže, ale i kalendáře, nálepky, pozvánky, upravit fotky, apod. …

Je také možnost využít Easy-Photo print+, který je ovšem online. S tím se mi pracuje lépe.

Canon nabízí i možnost tisku různých vystřihovánek, obálek, ozdobných papírů, kalendářů (i adventních), samolepek, ozdob, visaček na dárky, atd. V Canon Creative Parku http://cp.c-ij.com/en/index.html. I to jsme vyzkoušeli a určitě budeme zkoušet dál. Škoda jen, že nápisy nejsou v češtině. A taky by se mi k tomu hodil nějaký vystřihovač, protože některé vystřihování je jen pro silné povahy :slight_smile:

Pozitivní na celém testování bylo, že jsem se konečně donutila udělat si pořádek ve fotografiích a zapracovat na fotoalbu (od narození do 1 roku) druhého syna, ke kterému jsem se za celý rok nedostala.  

#test_canon2  #recenze

Čti celý článek
t22d
31. říj 2018
Za málo peněz,hodně muziky :slight_smile: Omalovánka nakonec nebude vybarvená,ale polepená. Pěnové samolepky jsem dnes koupila v Pepcu ve výprodeji za 17 kč.
Zobraz celou zprávu
t22d
29. říj 2018
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 29. říj 2018
#test_canon2 Testování skončilo, takže jsem ještě včera vytiskla halloweenskou xxl omalovánku. A zkusila funkci šetřit inkoust,černá je tedy trochu flekatá.
Zobraz celou zprávu
t22d
28. říj 2018
#podzim_s_viledou
Podzim byl pro mě spíš ve znamení zahradních prací, ale teď když se počasí pokazilo, je na čase se zase pověnovat úklidu doma.
Zobraz celou zprávu
t22d
24. říj 2018
#test_canon2
Dnes jsem se konečně dostala k dodělání koláže :grinning: jen jsem nějak nepochopila jak ji uložit jako jpg. do PC nebo se to někam uloží samo?jde mi pouze rovnou vytisknou a znovu otevřít v my image garden
Zobraz celou zprávu
t22d
24. říj 2018
Naše podzimní vyrábění a výstavka :slight_smile: https://blog-teli.blogspot.com/2018/10/podzimni...
Zobraz celou zprávu
t22d
23. říj 2018
#test_canon2
Zvelebuji domácnost. Tisk na obyčejný barevný školní papír- béžový.
Zobraz celou zprávu
t22d
23. říj 2018
#test_canon2
Věděli jste, že pomocí inkoustové tiskárny si můžete vyrobit nažehlovací obrázky na textil?
Transferový papír mám z Lidlu, tisk zajistil Canon Pixma, grafika vlastní práce.
Manžel tričko určitě ocení :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
22. říj 2018
#test_canon2
Bohužel se musím taky věnovat rodině a domácnosti, takže nemohu tisknou tak moc jak bych chtěla. Ale na druhou stranu, kdybych je neměla, nebylo by co tisknout :slight_smile: O víkendu jsem se konečně dostala k "projektu" který už jsem dlouho odkládala. A to obrazy s info o narození kluků (p.s. teď mě napadlo, udělat ještě o mě a manželovi). Porovnání tisku Canon a mé staré HP,která už nás opustila- Canon tiskne tmavší barvy. A nakonec básničky pro syna- trénujeme pro čerty :slight_smile: Zítra snad konečně nafotím mladší dítě a dodělám roční koláž :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 19. říj 2018
Chlap v čudu, v televizi prd :slight_smile: Takže program na dnešní večer jasný- zamakat na scrap albu. Kopie UZ a další tisk zajistil Canon.
#test_canon2
Zobraz celou zprávu
t22d
Zpráva byla změněna 18. říj 2018
Dnes dorazily kombinézy z lidlu pro ročního syna. Soft a flees, obě 74/80 tedy 6-12 měsíců :joy: soft s ohrnutím dáme,ale flees bude tak na jaro. Ten velikostní rozdíl mě neskutečně překvapil a to jsem si plánovala,že když bude nejhůř, dám tu fleesovou do softky :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
15. říj 2018
#test_canon2
Testování den první- Vybaleno, zapojeno, nainstalováno, vytisknuto (vše bez problémů a asistence). Zkusila jsem fotky, omalovánky i barevný tisk. S kvalitou tisku jsem spokojená, k přístroji mám pár připomínek,ale o tom se rozepíšu potom. Naštěstí jsem doma měla obyčejný tiskový papír, který bohužel nebyl součástí testovacího balíčku, jinak bych si zkusila jen fotky.
Zobraz celou zprávu
t22d
15. říj 2018
Hlavní dárek k mému dnešnímu svátku dorazil. Děkuji #test_canon2 :kissing_heart: první pocity- matka se raduje, dítě- je zklamáno,že to není brmbrm :joy:
Zobraz celou zprávu
t22d
9. říj 2018
Uaaaa, skáču radostí až do stropu :slight_smile: děkuji koníku a Canon :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
t22d
6. říj 2018
#trapna_chvilka_britaxromer
Nevím jestli se mi trapnosti vyhýbají nebo jestli je moje paměť raději vytěsnila. Spíš to bude druhá varianta :slight_smile:
Každopádně ostatní příběhy mě pobavily :slight_smile:
Když syn nastoupil do školky, začal poznávat nová slova, která jsme se doma předtím snažili nepoužívat. První slovo,které se mu velmi zalíbilo a říkal ho pořád bylo BLBÝ. Tak jsme ho výchovně upozorňovali, že BLBÝ se neříká. Přestal tedy slovo používat, ale nám to občas ujelo, takže se kárání obrátilo proti nám. Tedy ne jen proti nám, ale proti všem. Takže když jsme jeli v autobuse a za námi sedící rodina se bavila o denních zážitcích, několikrát slovo BLBÝ použili a několikrát se jim od syna dostalo důrazné pokárání, že BLBÝ SE NĚŘÍKÁ!!!
Všichni to vždy vzali s humorem :slight_smile:
Z toho plyne poučení že BLBÝ SE NEŘÍKÁ!!!
Zobraz celou zprávu
t22d
16. srp 2018
Dnešní úspěšná výprava za ovečkami do Hradeckých lesů :slight_smile: našli jsme i bez gps navigace, kterou v mobilu nemám. Jakou offline navigaci doporučíte na hledání kešek?
Zobraz celou zprávu
Strana
z 4
Předchozí Strana
z 4
Další