icon
1 / 1
avatar

Super a jak je Vašim? Už jsou v pořádku?

28. kvě 2017
avatar

@pavlina276 taťka už chodí o berlích i pár kroků bez nich a mamka může sundavat korzet a sedět. Vše se rovná...

2. čer 2017
avatar

@temnapani tak to je dobře🙂

2. čer 2017
avatar

... Bože, ty máš krásný hlas, to je dar...
Škoda, že to mám k vám tak daleko, hned bych si vás jela poslechnout naživo, přesně ten styl hudby, který svádí k vytancování duše...Držím palce, ať se v životě, ve zpívání i ve všem dalším důležitém daří!!!

9. srp 2017
avatar

@maybe72 Děkujuuu děkujuuu a děkujuuu!!! A děkujem🙂 Taktéž ať vychází vše podstatné na cestě životem!!!🙂

15. srp 2017