Tadááá... smůla se konečně snad umoudřila🙂 Více info zde: http://bandzone.cz/darexatera
temnapani
autor@pavlina276 taťka už chodí o berlích i pár kroků bez nich a mamka může sundavat korzet a sedět. Vše se rovná...
2. čer 2017
@temnapani tak to je dobře🙂
2. čer 2017
... Bože, ty máš krásný hlas, to je dar...
Škoda, že to mám k vám tak daleko, hned bych si vás jela poslechnout naživo, přesně ten styl hudby, který svádí k vytancování duše...Držím palce, ať se v životě, ve zpívání i ve všem dalším důležitém daří!!!
9. srp 2017

Super a jak je Vašim? Už jsou v pořádku?