Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  #maminkam_soutez_joie

  U nas jsou super "vychytavka" muchlaci deky, plyšové. Nele budou 3,5 roku. Svojí decku ma od narození a tenkrát jsme to netušili, jen jsme ji do ji dávali spát a vznikla z toho deka na mazleni, cmuchani, uklidnovani, ale hlavne i snadne a samostatné usínání od 3 měsíců. U Adama jsme sli uz na jistotu 😂 obe děti miluji svoje plyšové deky, uklidnuji je. A prave mimina co maji neklidné ruce u usínání, tak se toho drží, smrdoli si obličej a uspavaji sami sebe 😊

  Máme možnost testovat plenky Pampers Premium Care. Nerada vychvaluji produkty, jen protože mám možnost testovat, ale upřímně musím říct, že to jsou nejlepší pleny na českém trhnu, za nás.... Jen ta cena, kdyby byla trošku nižší, to si myslím spoustu lidí odradí. Jinak za nás super, úplně v pohodě vydrží 12-13hod 😂
  #pampers

  ter89
  30. dub 2018    Čtené 226x

  Testování kapesníčků Kleenex Balsam

  Test kapesníčků Kleenex

  Hned v úvodu bych chtěla samozřejmě poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování kapesníčků, které jsem upřímně nečekala, protože mi to poslední dobou moc nevycházelo nikde 🙂  Důvod, proč jse byla vybrána, není totiž ani ničím výjmečný - prostě mám alergii 😀 . Nicméně tímto opravdu děkuji, udělalo mi to velkou radost a tolik kapesníků je pro mě k nezaplacení 🙂

  Jak jsem již naťukla - "tolik kapesníků" - byla jsem opravdu mile překvapena, že přišla plná krabice kapesníčků. Dvě krabice vytahovacích a dva balíky po 10 kusech balíčků. Jedná se o kapesníčky Kleenex balsam, napuštěné Aloe Vera, vitamínem E a heřmánkem. Testovali jsme týden a zatím padla jen jedna krabice vytahovacích a něco málo z balíčkových, takže jsem moc ráda, že ještě máme zásobu 🙂

  Upřímně mé očekávání bylo opravdu velké, protože trpím na celoroční rýmu (respektive vodu z nosu 😀) a pak období alergií, které je pro mě letos opravdu šílené, nepamatuji, že by to poslední roky bylo tak náročné. Na kapesníčky mám vysoké nároky, ale zase nechci platit za krabici 50,- Kč, jsem zvyklá na určité značky, které kupuji opakovaně. 

  Kleenex balsam mě bohužel ani nenadchly, ani nezklamaly. Má to být upřímná recenze, proto nechci psát nic o tom jak jsou kapesníky úžasné. Upřímně byla jsem spokojena, ale sama od sebe, bych si je asi nešla koupit. Na můj vkus jsou tenké, hodně trhavé. Ale opravdu jemné, nos nedřou, nemám ani pocit takového toho suchého nosu, že si ho po smrkání musím někdy i namazat. Kapesníčky jsou fajn, příjemné, ne nějak dramaticky parfemované, neurazí a ani nenadchnou. Moc se mi líbí obal, není takový obyčejný, jak spousta jiných značek. Po otevření zároveň odtrhnete povinné informace o výrobku, což mě také zaujalo, nikdy jsem to neviděla. Zůstane pak už jen hezká krabička. 

  Co se týče balíčkových kapesníčků, názor mám stejný. Jen obal hodnotím hůř, taková běžná kvalita levnějších verzí, takže spíš zklamání. Ale kapesníčky si nekupuji kvůli obalu, ale kvůli tomu co je uvnitř, takže opět fajn, svůj účel splnily 🙂

  Kleenex balsam hodnotím na 60% mé spokojenosti. Čekala jsem opravdu víc. Bohužel mám z nich pocit "obyčejné levné značky". Nejsem si jistá, jestli v budoucnu půjdu a koupím si je, když vím, že za stejnou cenu nebo levněji seženu pro mě příjemnější. Nicméně stále u nás mají své místo a doufám, že ještě nějako dobu budou, jelikož balíčků máme ještě hodně 🙂

  Ještě jednou děkuji za možnost testování. Doufám, že moje recenze bude prospěšná a nikoho neurazí, že není napsána v superlativech. 

  ter89
  5. led 2017    

  #2procenta i me se dost nelíbí změny a novinky... nesouhlasím s tím a i když jsem na zeď neprispivala kazdy den, mela jsem alba a fotky jen pro přátele!! A to, že admini vůbec nereaguji a nikdo neví jestli se to řeší nebo jim je to šumák, mi přijde opravdu hloupé!!!

  ter89
  Zpráva byla změněna    16. pro 2016    

  Nemůžeme udělat nějakou petici nebo demonstraci???? Ty změny me pěkně se....stvou!!! Ja chci mit možnost přidávat jen pro přátele a ne pro ty co me sleduji!! Vždyť to nemá logiku, nema to hlavu ani patu, nema to žádný smysl!! K čemu? K čemu bylo dobré pobouřit mraky ženských tady a ještě s argumentem, že to skoro nikdo nepoužíval!!! Ja jsem tak naštvaná. Nemám potřebu se každému chlubit fotkama, jen někomu a takhle mam na výběr, buď žádné fotky nebo fotky pro oblíbené 😀 směšné

  ter89
  3. pro 2016    Čtené 118x

  Testování Hipp BIO Combiotik 2

  Hned na začátku bych chtěla moc poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování a společnosti HiPP, že mě a především mou dceru vybrali. A velké díky za tolik krabic!! Myslím, že málokterý výrobce UM, by poslal 4 balení, což pokryje minimálně měsíční dávku, spíš déle. Už jednou nám HiPP udělal velikou radost a to, když za účast v soutěži přislíbili zaslat "vzorky" jejich výrobků. A k mému velkému překvapení dorazila krabice, ve které bylo balení ovocných příkrmů a  několik dětských tyčinek/sušenek. 🙂

  S mlékem HiPP již zkušenosti máme. Když jsem dceru přestala kojit v jejích 2 měsících, na doporučení kamarádky jsme pořídili právě mléko HiPP BIO Combiotik 1 a používali jsme cca 2 měsíce. Po této době jsme UM vyměnili, jelikož dcera byla stále taková hladová, méně zasycená. U konkurenční značky jsme zůstali a nyní opět vyzkoušeli HiPP, teď už pokračovací mléko. 

  Testovat jsme začali asi o 14 dní později, chtěla jsem počkat než bude malé opravdu půl roku. Již v porodnici jsem dostala jako dárek plastový box HiPP, proto jsem si mléko hned přesypala, pro lepší manipulaci. Musím tedy říct, že papírové krabice HiPP jsou dobré, ale ta plastová je bezkonkurenční a jsem ráda, že jí mám. Viděla jsem takový box od jiné značky a ten se mi vůbec  nelíbil a ještě měl nějaké neduhy. 

  Dcera je už z poloviny na příkrmech, tudíž mléko má 2x-3x denně (ráno ještě v postýlce, odpolední svačina, večer před spaním). Jeden den ráno prostě dostala láhev s jinou UM, než dosud měla. Hodně jsem se bála, že to nebude chtít, že to do ní nedostanu. Omyl 😀 Vypila okamžitě celou láhev a změnu nezaznamenala. Možná naopak, jí HiPP chutná víc, protože se už dlouho nestalo, že by pokaždé vše vypila (210ml). Dokonce mi poslední dny UM často odmítala, tak jsem se bála co přijde a byla jsem hodně překvapená. 

  Pro mě jsou rozdíly při přípravě. Mléko mi voní, což jsem před tím moc neznala. Konzistence prášku je jiná, je hodně jemňoučky, nadýchaný. Ale mám pocit, že se ho také naopak spotřebuje více. Tudíž 1 krabice je na méně dávek než naše předchozí značka. Krásně se rozmíchává, nedělá hrudky, nepění, láhev není mastná.

  Co se týče přípravy a návodu na krabici, no... Nedělám to tak. Dělám to jak jsem zvyklá. Ohřeju láhev s vodou v ohřívačce a poté přisypu mléko a podávám dceři. Návod mi přijde složitý a zdlouhavý a upřímně jsem nezpozorovala rozdíl v předepsaném způsobu a mém způsobu, mléko mi přijde úplně stejné. 

  Velké pozitivum vidím v obsahuje probiotik. Se zavedením Hippu jsme zároveň dokončili užívání probiotických kapek, tak jsem měla celkem nahnáno co se bude dít, a vůbec nic se nedělo 🙂 Tohle ale přisuzuji právě HiPP-u, protože malá nepřišla o denní dávku probiotik a žádné bolení naštěstní nenastalo. 

  Závěrem chci říct, že celkově jsme obě spokojeny, dceři mléko chutná, prospívá, bříško jí nebolí a mě se dobře připravuje a voní mi 🙂 Se značkou HiPP máme velmi dobré zkušenosti, i co se týče příkrmů. Hodně sice vařím, ale také nakupuji. Nedávno jsme nakoupili velké zásoby příkrmů HiPP v Německu, protože upřímně, v České republice jsou dost předražené. 

  Ještě jednou moc děkuji za testování, mléko ještě máme a nějakou dobu nám vydrží. Předpokládám, že v používání tohoto mléka budeme pokračovat, v příkrmech určitě. 

  Jako "důkaz" spokojenosti přikládám foto malé po mléčné svačině 😀

  Dneska ráno ve 4.50hod se nam narodila Nelinka. Je zdravá, ale ještě se vyhriva a já se snažím odpočívat.

  ter89
  7. dub 2016    

  kočárek Brirax B motion plus nebo Tako Omega? Děkuji

  🙂

  Takže čekáme zdravou holku 🙂