Holky prosím vás, zeptám se taky, protože se ptám všude,.... nevlastníte některá bolerko k šatům, klidně jen bavlněný, v tyrkysový barvě? Jsme pozvaní na svatbu, nový šaty se mi nechce kupovat, nevyužila bych to, tak jsem vymyslela, že oživím černý šatky co mám doma, a jelikož mám v tyrkysu doplňky, chtěla bych to do tý barvy...Měla jsem objednáno u OTTA, ale napsali mi že dodání až za 3 týdny a ta svatba je 29.6. tak teď hledám, sháním, a trochu si neškrtám. Všude buď malý velikosti, nebo dodání bůhvíkdy ☹
Tak kdybyste o něčem věděly, nebo měly doa a chtěly prodat...díky moc!!!
byla si u vietnamců? ty tam mívají bolerek ve všech možnýchi nemožných barvách 🙂
Miso vedle normy v ostrove je novej vietnamskej kram.Je to tam velky,zkus to tam nez pojedes do Varu 😉
Míšo, jedno bolerko doma mám, ale asi by bylo velký☹ Jakou má maličká velikost?
😀 😀 Tak to jsem fakt pitomá... Co dodat? Už neumím ani číst.
Míšo, ja mám,a le úplne obyčajné, bavlnené na krátky rukáv, zavazuej sa pod prsami. Ale neviem, či by Ti nebolo malé cez hruď, už názov next petite hovorí za všetko 😝 zajtra pozriem veľkosť a npíšem Ti, požičiam, predávať ho nebudem, lebo ho mám rada a nosím ho 🙂
Jo, velikost 44-48 cca 🙂