tereza1980
9. lis 2010
Vendelín je na světě
Dnes se narodil náš syn Vendelín, váha 2320g a 47cm, narozen ve 33+6tt, je na JIP v inkubátoru, ale dýchá sám, Apgar měl 9-9-9 🙂
Všechno nejlepší do života přejeme Vendelínkovi, míry máte krásný, to půjdete brzy domů, tak ať brouček pěkně přibejvá na váze ať jste co nejdříve doma.
9. lis 2010
Je krásný, moc moc moc štěstí a zdraví🙂
10. lis 2010
krásný mimčo a moc hezký jméno!
15. lis 2010
krásný mimčo a moc hezký jméno!
15. lis 2010
takhle úžasné Apgar? Tak to je super! Je krásný. A doma po 3 týdnech? ... přeju dobré přibírání a chuť jídlu a do všeho ostatního 🙂
13. led 2011









Ach to je nádherné jméno! Úplně jsem zapomněla, že tak krásné jméno existuje 🙂 A Vendelínek je samozřejmě ještě krásnější!!! Přeji vám všem jenom to nej a nej 🙂