
3 / 9
poprvé se chovám u rodičů
Pusinka krásná, moc moc gratulujeme, ať jste zdraví a klokánkujte, chovejte a hlaďte jak jen to půjde, my nemohli a hrozně špatně jsem to prožívala.
9. lis 2010
Terez, Vendelínek je nádherný - žádná malinkatá myšička,´ale krásnej klučík. 🙂 Přejemu s Vítkem hodně zdraví a ať mu chutná!
9. lis 2010
přejeme mooooc zdravíčka...at jste brzo doma 🙂)))
9. lis 2010
jaky krasnucky drobcek 😉, nech vam krasne rastie.
10. lis 2010
to je brouček malinkej 🙂 krásné
10. lis 2010
přejeme s Izabelkou taky hodně zdravička --)
10. lis 2010
Krasny chlapecek,preji hoooooooone zdravicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂
16. lis 2010
To je krásný brouček, tak ať pořádně papá a roste