70 dní do porodu, před dvěma dny první poslíčci, po vaně přešli..
tereza1980
autor@koblizek.janinka jsou to jakoby mírné kontrakce, taová tlačivá divná bolest zevnitř do kříže, pánve a na stydkou kost a mě se opakovala cca po 5 minutách asi 5 krát za sebou, hlavně v leže na boku, po teplé vaně to přešlo, takže jsem to pustila z hlavy, mě tvrdne břicho už téměř dva měsíce, poslední měsíc docela dost, a to jsou vlastně taky stahy dělohy, tak doufám, že se tam prcek ještě chvíli udrží, ale jinak kontroly ok, hrdlo zavřené 🙂
1. říj 2010
@tereza1980 tak uz poslicci jo.. to je teda fakt uz co by dup a bude miminko s vami,ja ty poslicky zrejme ani nepoznam ,takze u me zatim nic;)