dnes váha -1kg ☹, jsem opět kilo pod výchozí váhou
nic si z toho nedělej.já jsem nezvracela a první 3 měsíce jsem měla dole 3kg..pak to šlo zase nahoru 🙂) do 30 týdne jsem měla 7kg navíc a díky těhu cukrovce jsem pak už nepřibrala ani deku.mimísek to zvládne.. 🙂 držím palce
nic si z toho nedělej.já jsem nezvracela a první 3 měsíce jsem měla dole 3kg..pak to šlo zase nahoru 🙂) do 30 týdne jsem měla 7kg navíc a díky těhu cukrovce jsem pak už nepřibrala ani deku.mimísek to zvládne.. 🙂 držím palce