při páteční kontrole mě Vendelín 2700g, přibral za týden 200gramů 🙂
jé, dali jste krásné jméno 🙂 Malému taky někdy říkám Vendelínku, ale je to Vašík. Nebyli jsme tak odvážní 🙂
tak to je dobře že krasně baštite -)
jé, dali jste krásné jméno 🙂 Malému taky někdy říkám Vendelínku, ale je to Vašík. Nebyli jsme tak odvážní 🙂