icon

při páteční kontrole mě Vendelín 2700g, přibral za týden 200gramů 🙂

avatar

jé, dali jste krásné jméno 🙂 Malému taky někdy říkám Vendelínku, ale je to Vašík. Nebyli jsme tak odvážní 🙂

22. lis 2010
avatar

tak to je dobře že krasně baštite -)

23. lis 2010