tak je to tady, první nemoc u Vendelínka a k tomu marodí i Tonička a já ☹ máme rýmu, kašel, dcera teploty, miminko to zatím zvládá, i když v 5 týdnech je pro něj rýma a kašel dost velký zápřah.
tak je to tady, první nemoc u Vendelínka a k tomu marodí i Tonička a já ☹ máme rýmu, kašel, dcera teploty, miminko to zatím zvládá, i když v 5 týdnech je pro něj rýma a kašel dost velký zápřah.
taky jsme marodili celá rodinka, když byl kubík ještě v šestinedělí ... my se v tom plácali týden a Kuba byl za 2 dny OK ... jen rýmičku měl taky asi týden 😉 Tak se brzo vykurýrujte!!! 😉