icon

Ahoj holky, co prosim pro 11-letyho kluka? Jdeme na oslavu a ted jsme se dozvedeli,ze tam bude a taky slavil..diky❤️

avatar

nějaké koníčky? hračky už ne, alespon syn (11) už si nehraje. Knížku? Deník poseroutky...xxx dílů, to teď čtou. Předplatné časáku ABC? Je teď skvělý. Voucher do multikina? Do aquaparku?
To by tak nějak mělo úspěch u Petra🙂))))))))))))))))))))))

28. zář 2019
avatar

U nas vedou pistole Nerf...gameboy...kniha..

28. zář 2019
avatar
28. zář 2019