@klarikikikiki na ten kufr jsem koukala taky, ale to az treba za rok☺️ mne se hrozne libil i netopyr, ale v tom provedeni Mini nemaji vsechny designy☹️
mame taky a je super...starsi ma 4 roky a jeste ho nosi 😀, ma opicu.
Mladsi ma zitra 18mesicu a tak zacina. Jo a ma dinosaura
@hliskova na dino i opičku jsem se dívala, ale neprošly mi u drahé polovičky😀
@tereza2008 on právě jezdívá s babičkou k pra a prapra babičce 😀 tak už byl třeba. A k tomu samozřejmě další obr batoh na pleny atd 😀 mysleli jsme že bude tenhle větší.
@klarikikikiki no presne to me napadlo,ze bych k tomu mela stejne x dalsich tasek😀 plenky, jidlo, nahrandi obleceni apod...tchyni vozim jednu obr tasku🙂
@tereza2008 jojo přesně. Ten dětský je doopravdy spíš tak na hračky, které si sebou chce někam vzít nebo tak. 😀



Máme ten samý akorát s medvídkem a k tomu i kufr 🙂 jsou super 🙂