icon
1 / 1
avatar

U nás byl minulý týden přes den pohoda a v noci horečky a hrozny rev.
A to mu "jen" lezou stoličky... Držím pěsti a přeju silné nervy a kafe!

9. říj 2019
avatar

@rebelka2012 diky..my uz toho zazili vcelku dost (kapacky, kamerky nosem do krku, astma) ale u te horecky je clovek bezmocnej daleko vic☹️ malej nemel totiz nikdy teoloty-ani pri zubech, ani po ockovani..

9. říj 2019
avatar

Chudatko..moji Ali dnes poprvé po nemoci do školky, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budou

9. říj 2019
avatar

@78marcela no muzu ti rict,ze po tvych zpravach se ted nejvic desim ruce,noha a pusa😅

9. říj 2019