Asi dva roky jsem nakupovala dopředu. Pak jsem zjistila, že klukům se preference mění natolik, že co mám od léta, to už bych před Vánoci často znovu nekoupila. Neříkám, že je to tak u všeho, ale stalo se mi to opakovaně. Tak v rámci minimalizace hromadění krámů v domě nakupuji až těsně před (rozuměj říjen-listopad). Nějak čím dál častěji docházím k závěru, že v podstatě nic moc nepotřebujem. 😀
17. črc 2019
tereza2008
autor@pratensis jo ja taky nakupuji rijen- listopad,ale seznam uz je skoro hotovy😃
17. črc 2019
@tereza2008 Tak to jo, to já si to taky píšu průběžně, skleróza je mocná. 😉 Ale pak zas škrtám, takže hotové to je tak v tom říjnu. 😀
17. črc 2019


Hlásim se dobovolně 😀 také už mám udělanej seznam narozky a vanoce a příští měsíc pomalu nakupiji 😉