Minulý týden mi vytrhla zubařka 3 osmičky..všichni se divili, že 3 a bez ATB...já taky, ale snažím se důvěřovat doktorům. Po 5 dnech nastoupila kontraktura a nemůžu rozevřít čelist na vic jak 1 prst a bolí mě celá čelist. Doufám, že ATB brzo zaberou, jinak mi švihne😕
Já měla najednou ven dvě, třetí pak na vyrezani. Ale nemohla jsem čtrnáct dni otevřít pusu. 🙈
24. čer 2021
Já nějak nechápu, proč to ti zubaři dělají a vytrhávají víc najednou. Ještě nedokážu pochopit na jedné straně, ale na obou? Jak ten člověk má pak jíst? Já vždy po vytržení byla ráda, že druhá strana je v pohodě a můžu kousat bez problémů na té jedné straně. Je mi tedy záhadnou, jak se jí, když jsou vytrženy 8 z více stran
24. čer 2021
A vysakani osmicky z kosti je taky slast
24. čer 2021
Přeju ať to brzo zabere. U nás se ATB při většim počtu vytržených zubů dávaj automaticky